V krásném italském městě Verona, které je známé svými historickými památkami, se konal již 58. ročník veletrhu Vinitaly na kterém jsme nemohli chybět.
Po vystavovatelské pauze jsme se rozhodli opět vrátit na veletrh Vinitaly, na kterém jsme již v minulosti vystavovali, nám přišel jako skvělá příležitost. Pro tuto událost jsme si nechali vyhotovit nový stánek, který se dle nás velmi povedl. Vinitaly samozřejmě není jen o vystavování a ochutnávání dobrého vína, ale především o setkávání, navazování nových kontaktů nebo utužování těch stávajících.
Moc děkujeme za zájem všech návštěvníků, kteří přímo navštívili náš stánek nebo se jen zastavili a obdivovali krásu a originalitu našich výrobků.